Комплексні рішення ZKR для лікарень

Програмне забезпечення для інтеграції

Інтеграція публічного голосового адреси Інтеграція телефонного комутатора Система управління будівлею Інтеграція систем контролю доступу до карт Інтеграція HIS (Лікарняна Інформаційна Система) Інтеграція пожежної сигналізації Інтеграція з відстеженням немовлят

ПРОДУКЦІЯ

Система управления очередью SUO

Программно-аппаратный комплекс «Электронная очередь SUO ZKR» - это высококачественное решение для оптимизации управления интенсивным потоком посетителей, сочетает в себе все необходимые функции и реализует множество возможностей, которые способствуют легкому контролю и координации бизнес-процессов. Сегодня наличие систем электронной очереди - основной элемент качественного сервиса для компаний, чья непосредственная деятельность неразрывно связана с продажей или предоставлением услуг. Она автоматизирует и налаживает эффективную работу по обслуживанию клиентов и гарантирует отсутствие «человеческого фактора» по отношению к посетителям.

ПРОДУКЦІЯ

Електронний розклад TimeTable

Уже не перший рік в медичних установах, а також в установах, в яких ведеться прийом клієнтів до фахівців, затребуване рішення організації системи електронного розкладу. На зміну застарілого паперового настінного розпису, яке найчастіше незручно для пацієнтів і адміністраторів, а також часто не відповідає рівню установи, прийшли сучасні та актуальні способи надання інформації для клієнтів і пацієнтів. Електронний розклад - система, що складається з одного або декількох великих LCD екранів, сервера - ПК, включеного в локальну мережу Замовника, а також спеціалізованого ПЗ встановленого на цьому сервері. За допомогою віддаленого підключення будь-який адміністратор, який має права для редагування може вносити правки і доповнення до розкладу. Програма адміністратора виконана максимально просто і зручно і не зажадає спеціальних навичок від співробітника.

ПРОДУКЦІЯ

Оцінка якості та анкетування CFS

Система «CFS» служить для оцінки якості обслуговування та анкетування пацієнтів і відвідувачів. Дозволяє збирати статистичні дані і відстежувати наскільки пацієнти і клієнти задоволені роботою персоналу. Дана система підходить для проведення стандартних опитувань і дозволяє оцінювати ступінь задоволеності. Аналітика з урахуванням того, в який момент часу залишений відгук.

ПРОДУКЦІЯ


×


×


×


×
ZKR › Система Вызова Медицинского Персонала №❶ ›