MCW One, Dect и обмен сообщениями

MCW One

Дослідження показують, що медичні працівники витрачають майже 35% свого часу на пошук інформації. MCW One пропонує вам варіанти зв'язку наступного покоління, щоб максимально ефективно використовувати час. MCW One дозволяє вам отримати правильну інформацію в потрібний час. За допомогою інтеграції Інформаційної системи лікарні (HIS) ви можете відстежувати критичну і очікувану інформацію в режимі реального часу.

ПРОДУКЦІЯ

Бездротовий пейджер

Бездротовий пейджер має простий дизайн. Легко читаються повідомлення на 8-рядковому дисплеї з високою роздільною здатністю і підсвічуванням. Існує п'ять різних звукових сигналів попередження і вібрації, в залежності від попиту. Пейджер доступний для ручної настройки. Він має шість адрес і 1000 повідомлень. Працює з акумулятором. Це стало практичним для використання з ременем для перенесення і затискачем. Пейджер також має тег, який можна визначити для роботи замість карт Mifare в системі виклику медсестри.

ПРОДУКЦІЯ

Сервер Hospital Emergency

Сервер контролює роботу систем Comfort, Versatile Plus, Versatile і Air Plus (опція), що використовуються в лікарнях. Сервер надає звіти по журналу через веб-інтерфейс і забезпечує інтеграцію з іншими системами, використовуваними в усьому будинку. Наші сервери мають надійну і надійну інфраструктуру на базі Linux.

ПРОДУКЦІЯ

DECT

Системы вызова медсестры ZKR могут быть интегрированы с телефонными системами DECT через больничную АТС и, таким образом, передавать все принятые вызовы на указанные телефоны DECT в виде текстовых сообщений. * Журналы и аналитика могут сообщаться с подробным описанием отправленных / полученных состояний этих сообщений и времени ответа приема персонала. **
* Требуется телефонная связь с поддержкой текстовых сообщений DECT
** Применимо для совместимых систем.

ПРОДУКЦІЯ

Персоналізація від ZKR

➨Процесси уваги спрощуються за допомогою RFID ➨Бесконтактная операція забезпечує кращу гігієну ➨Пользовательскіе процеси забезпечують підтримку під час звичайних раундів ➨Контроль доступу запобігає несанкціонований доступ

ПРОДУКЦІЯ


×


×


×


×
ZKR › Система Вызова Медицинского Персонала №❶ ›