Системы вызова медсестры

Система виклику медперсоналу Comfort

Серія ZKR Comfort забезпечує структуру для платформ голосового зв'язку в сімействі продуктів ZKR. Система призначена для забезпечення високого рівня зв'язку між пацієнтами і медсестрами. Також можна інтегрувати такі функції, як освітлення приміщення, управління телевізором, жалюзі на вікна і температуру з телефону, а також голосовий зв'язок за допомогою продуктів серії Comfort між пацієнтом і медсестрою або навіть зовнішні телефонні дзвінки. Голосові записи розмов між пацієнтом і персоналом або персоналом та іншим персоналом можуть зберігатися в системі для перегляду в лікарні для поліпшення якості обслуговування. Зовнішні телефонні дзвінки можна відстежувати і виставляти рахунки пацієнтам.

ПРОДУКЦІЯ

Система виклику медперсоналу Versatile

ZKR Versatile System - це сімейство продуктів на основі IP. Він складається з кімнатних пультів управління з сенсорним екраном з вбудованим кард-рідером Mifare, приліжкові пристроїв виклику, телефонних трубок пацієнтів, пристроїв виклику з тросовим шнуром і над дверними світильниками, які проходять над дверима кімнати пацієнта. Дзвінки з кімнат можна побачити на панелях управління медсестрою, а також на пейджерах, телефонах DECT або мобільних телефонах на базі Android з відповідною інтеграцією. Оскільки система заснована на IP, котра управляє програмне забезпечення може контролювати роботу і стабільність підключеного до неї обладнання від початку до кінця. У разі несправності технічний персонал, визначений у системі, може отримати повідомлення негайно. Сім'я Versatile - це не просто система виклику медсестри; це комунікаційна платформа, яка дає вам додаткову цінність. Це структура, яка може рости і розвиватися разом з вами відповідно до ваших потреб. Інтеграція системи з Лікарняної інформаційною системою (HIS) в лікарні дуже проста. Ця інтеграція дуже ефективна при складанні звітів керівництву лікарні та підвищенні якості обслуговування. Завдяки цій інтеграції критична інформація про викликає пацієнта також може бути відправлена ​​відповідного персоналу у відповідний час.

ПРОДУКЦІЯ

Система вызова медсестры Air Plus

Air Plus відкриває нову перспективу для систем виклику медсестер завдяки своїй швидкій, безпечної і гнучкою структурою. Він був розроблений з урахуванням потреб всіх старих і нових установ. Він перевершує ваші очікування від систем виклику медсестри завдяки своїй структурі «підключи і працюй», швидкому і надійному зашифрованого протоколу зв'язку 433 МГц і економії енергії. З системою ZKR Air Plus ваше якість обслуговування пацієнтів підвищиться. Ви можете мати докладну інформацію і протоколювати звіти по кожному взаємодії з вбудованим пристроєм зчитування карт Mifare в кімнатному блоці управління. 6 кнопок розташовані на блоці управління і стандартно запрограмовані для виконання функцій допоміжної кнопки, синьої кнопки коду, кнопки очищення приміщення і т. Д Є також 2 спеціальні функціональні клавіші, які можна налаштовувати і програмувати відповідно до потреб закладу. Світильники над дверима, що використовуються в системі, загоряються різними кольорами в залежності від стану виклику в кімнаті. Їх можна запрограмувати так, щоб вони світилися зеленим світлом при присутності медсестри і білим світлом при присутності лікаря, а також багатьма іншими складними схемами в залежності від вимог установи. Світлодіоди на задній панелі кімнатного блоку управління також спалахують різними кольорами в залежності від стану виклику. Коли медсестра присутня в кімнаті пацієнта, і виклик ініціюється з іншої кімнати, виклик буде повідомлений в кімнаті з присутністю медсестри на пульті управління приміщенням з аудіовізуальним попередженням. Чудові і унікальні якості Air Plus додадуть цінність вашому установі.

ПРОДУКЦІЯ

Система вызова медсестры Air Basic

Бездротова система виклику медсестри ZKR AIR Basic відрізняється простотою підключення та швидким і надійним зашифрованим протоколом зв'язку 433 МГц. Дзвінки, зроблені з телефонної трубки пацієнта або за допомогою кабелю, доставляються безпосередньо на панель медсестри. Якщо відстань між кнопками виклику та панеллю медсестри дуже велика, зона покриття може бути розширена за рахунок блоків повторителей сигналу. Події виклику можуть бути зареєстровані і повідомлені на основі запиту. Можлива інтеграція з пейджером в системі.

ПРОДУКЦІЯ

Система виклику пацієнта в кабінет

1. Кнопка можна використовувати для здійснення пацієнта в кабінет. Встановлюється спільно з коридорній лампою, яка відображає індикацію синім і червоним кольором. 2. Багатофункціональність Функції: виклик, скасування виклику, не входить. 3. Стабільна зв'язок з приймачем сигналу (коридорній лампою) Під час налаштування приймача кнопка зберігається в пам'яті пристрою під певним номером. При виклику приймач моментально розпізнає викликає кнопку. 4. Індикація виклику При натисканні загоряється індикатор. Це означає, що виклик вже відправлений. 5. Проста установка Кнопка виклику не вимагає складної установки і спеціального монтажу, кріпиться на двосторонній скотч, який йде в комплекті. 6. Проста заміна акумулятора Батарейка в кнопці в середньому працює 1 рік. Після закінчення цього терміну для заміни акумулятора досить зняти підставу кнопки і замінити батарейку.

ПРОДУКЦІЯ

Система виклику медперсоналу Simple

Дротове голосова система виклику для мед. установ

Провідна система палатної сигналізації і зв'язку забезпечує ефективну комунікацію між персоналом і пацієнтами лікувально-профілактичних установ за рахунок функції двостороннього голосового зв'язку. Мінімальна комплектація провідної системи включає в себе кнопку виклику і стаціонарний пульт медсестри, оснащений індикацією викликів з точністю до ліжка. Функціонал системи може бути розширений за рахунок установки додаткового обладнання: коридорних ламп і / або коридорного табло, завдяки якому персонал під час пересування по відділенню може бачити інформацію про всі надійшли виклики; кнопок екстреного виклику для важких лежачих хворих; спеціальних кнопок для ванних кімнат і санвузлів.

ПРОДУКЦІЯ


×


×


×


×
ZKR › Система Вызова Медицинского Персонала №❶ ›